Adam K.

Witam Serdecznie,

Generalnie stosowałem już sporo pro zdrowotnych metod nim trafiłem na Ukryte Terapie. Tak więc największe zmiany to regularnie praktcznie każdego dnia pijemy wodę z Vit c lewoskrętną:-) W sumie od lata nie miałem żadmego znaczącego preziębienia ani kataru. Na badaniach stwierdzono u mojej żony poziom vit C x 200% więc jest dobrze. Druga sprawa to przestałem pić do posiłku , przed oraz po. Staram się odczekać tyle ile trzeba aby jedzenie odpowiednio się strawiło i kwasy zrobiły swoje. Nie mam już tego uczucia wydętego brzucha. Słodycze najczęściej gorzką czekoladę lub lody jem tylko po posiłku i jem tego dużo praktycznie tabliczka dzienne .

Z rana i piję wodę , najczęściej ciepłą i jem owoce. Wieczoeem przed spaniem też kilka szkalek wody. Nie każdego ale powiedzmy na tydzien to 4-5 dni jem po 2 jajka , najczęściej na miękko. Przed obiadem staram się jeść Olivki, kapustę kiszoną , jakieś ogórki kiszone oczywiście w miarę dostępności.

Chleb  zredukowany a jak już to żytni na zakwasie , symbolicznie bez większego obżarstwa. Mięso też w mniejszych ilościach , ale jem czasem parówki i jakieś kiełbaski z tym ,że staram się to jeść do południa aby był czas na trawienie. Kurczaki zredukowane do 0. Wszystko to skutkuje tym ,że waga poleciała mi w dół!!!!!nigdy nie byłem taki szczupły. Mam dużo energii.To z pewnością zasługa dobrej przemiany materii , dobrych bakterii i konsekwencji w odżywianiu.

Moja żona jak regularnie stosuje Vit C to też mniej kicha i nie ma oznak uczulenia ,które zawsze jej dokuczały

Pozdrawiamy,

Adam K

Piotr Dynia