Czesław B.

Witam serdecznie.

W 1989 roku uległem wypadkowi na boisku (bramkarz). W 1990 zostałem poddany operacji kręgosłupa (th 10,11). Stan pooperacyjny to paraliż od klatki piersiowej w dół wraz z fizjilogią. Przez kolejne lata trafiłem w ręce dr E. Szarowskiego, który przy pomocy medycyny niekonwencjonalnej stawiał mnie dosłownie na nog. Dzięki akopunkturze, hydroterapii, hiropraktyce mój organizm wracał do życia. Zniknęły bóle, stopotrząs, spastyka, odzyskałem perystaltykę jelit i odzyskałem możliwość chodzenia. Poruszam się przy pomocy lasek. W latach 1994 do dziś hydroterapia przekształciła się w sport. Sport, pływanie metodą "total imerssion" dodawało mi sił do tego stopnia że znalazłem się w kadrze niepełnosprawnych sportowców. W 1997 zacząłem stosować dietę dr Kwaśniewskiego. Zaczęły się sypać wyniki. W moim dorobku jest 56 medali Mistrzostw Polski w pływaniu. Ostatni w 2011 roku. W tym właśnie 2011 roku w grudniu dopadł mnie zawał. Wykonano angliografię i założono stenty. Spadła wydolność organizmu, skończył się sport. Jestem na poziomie spacerowania. W 2015 roku zaczęły się problemy z zastawką aortalną. Niedomykalność rosła z miesiąca na miesiąc. Lekarze stwierdzili konieczność operacji, wszczepienie bajpasów i sztucznej zastawki aortalnej. W marcu 2015 wysłuchałem Pana wykładów, kupiłem książkę. Interesuję się od 20 lat medycyną niekonwencjonalną i książka otwarła przede mną nowe drzwi do powrotu do zdrowia. Zamówiłem w aptece Kinon K2NK7 i zacząłem stosować razem z wodą utlenioną wg prof. Nieumywakina. W czerwcu niedomykalność była około 60 %. Opóźniałem poeracje, liczyłem że mnie minie.

we wrześniu niedomykalność sięgnęła 90 % i wylądowałem na stole operacyjnym. Po operacji okazało się trzeba wymienić zastawkę aortalną ale bajpasy są zbędne. Jestem przekonany że w uniknięciu operacji bajpasów pomogła suplementacja witaminą B kompleks i Kinon-K2NK7.

Jestem Panu niezmiernie wdzięczny za wiedzę, którą przekazał Pan w książce "Ukryte terapie" i swoich wykładach. Jestem fanem Pańskiej wiedzy ale i prof. Nieumywakina, dr Vola, Kwaśniewskiego, Hamera i wielu innych. Popularyzuję w różnych środowiskach tą wiedzę bo ona niesie nadzieję i pomoc chorym. Jest skuteczna, niedroga i w zasięgu ręki.

Pozdrawiam Czesław B.

Piotr Dynia